Kalibrace bazénových přístrojů

 

Kalibrace bazénových fotometrů na chlor nyní v AKCI! Buďte připraveni na kontrolu z hygieny!

Bazénová sezona začíná, mějte své přístroje připravené! Nyní vám do 31. 8. 2017 nabízíme kalibraci a ověření bazénových přístrojů na chlor za speciální cenu 970 Kč bez DPH* (původní cena 1 970 Kč bez DPH). Při současném objednání kalibrace i reagenčních tablet Vám navíc na tablety poskytneme 10% slevu.

Kalibrujeme tyto přístroje:

  • PCCheckit (Lovibond)
  • CheckitDirect (Lovibond)
  • MD 100 (Lovibond)
  • Spectroquant Picco (Merck)
  • Spectroquant Multy (Merck)

Stáhněte si přiložený nabídkový list a zjistěte více.

Při objednávce nového fotometru pro měření chloru (MD100 nebo MD200) Vám v rámci této akce nabídneme první kalibraci po jednom roce provozu pří používání námi dodaných reagenčních tablet ZDARMA.**

Při objednávce minimálně 1000 ks reagenčních tablet pro nabízené přístroje (DPD 1, DPD 3, Phenolred), nabízíme kalibraci vašeho přístroje rovněž ZDARMA.***

* Cena pro přístroje pořízené u naší společnosti. Cena kalibrace pro přístroje pořízené u jiného prodejce 1 370 Kč bez DPH.
** Nabídka se vztahuje pouze na samotnou standardní kalibraci. Dopravné a další případné servisní úkony jsou hrazeny zvlášť.
*** Nabídka se vztahuje pouze na zkalibrování přístroje bez vydání kalibračního certifikátu. Dopravné a případné další vyžádané úkony jsou hrazeny zvlášť:

  • Čištění přístroje a jeho optiky – 450 Kč bez DPH
  • Vydání kalibračního protokolu – 450 Kč bez DPH
  • Čištění kyvet ultrazvukem – 100 Kč bez DPH
 

Ověření a kalibrace pH metrů a ORP metrů

K zajištění správné funkčnosti Vašich pH metrů a ORP metrů (redox potenciál) by měly být tyto přístroje pravidelně kontrolovány a ověřovány. Pokud jste dosud kalibraci vůbec neprováděli nebo je starší než 1 rok, je nutné přístroj znovu zkalibrovat (ověřit správnost měření). Nabízíme Vám nyní do 31. 8. 2017 v akci možnost kalibrace a ověření pH a ORP metrů za zvýhodněnou cenu 1 270 Kč bez DPH (původní cena 1 970 Kč bez DPH). 

Kalibrujeme veškeré pH metry, které mají funkci uživatelské kalibrace. 
Ověření je prováděno u ostatních pH metrů a také OPR metrů na hodnotu 470 mV.

V rámci akce při souběžném objednání kalibračních roztoků značky Bernd Kraft pro ověření Vašich pH metrů Vám nabídneme extra slevu 5 % proti běžné ceně. Sleva se vztahuje na roztoky o objemu 1 l.

Nabídkový list ke stažení zde.

V případě zájmu prosím kontaktujte naše servisní oddělení pro získání podrobných informací.


_________________________________________________________________________________________________________________