Stanice první pomoci - centrum záchrany

 

Ideální pro použití v závo­dech, sklado­vých prostorech, školách, laborato­řích, kancelářích …, v podstatě na každém pracovišti. Stovky menších poranění se stávají na pracovištích každý den. Stanice první pomoci jsou vhodné, když se stane závažnější nehoda, většina zranění jsou však lehčí pracovní úrazy, kde zalepení ranky hygienickou náplastí je dostačujícím řešením.

 

QuickSafe Stanice první pomoci

QuickSafe je flexibilní systém řešení první pomoci, který můžete cíleně přizpůsobit vašim potřebám. Robustní boxy jsou jen o něco větší než list papíru formátu A3 a mohou být umístěny i v místech, kde je omezený prostor.

 
 
 

QuickFix Dávkovače náplastí

S našimi QuickFix dávkovači již nemusíte shánět náplasti v lékárničce (které tam stejně nejsou) ani se nemusíte poohlížet po nůžkách (které stejně nestříhají).

Každá náplast je samostatně balená, což poskytuje skvělou hygienic­kou bezpečnost. Pouze zatáhnete a ihned máte náplast připravenou k použití, navíc se sami jednoduše ošetříte jen jednou rukou! QuickFix dávkovač je nově vyvinutá koncepce, která sestává z nástěnného dávkovače vybaveného dvěma baleními náplastí. Existuje několik druhů náplastí, které se tak dají uvnitř dávkovače kombinovat v souladu s požadavky na vašem pracovišti. Pro citlivé, např. potravinářské provozy, jsou vhodné detekovatelné náplasti s vetkanými kovovými pásky k detekci v detektorech kovů. Do dávkovačů QuickFix lze umístit i ampule pro výplach očí QuickRinse.

 

 

 

 
 
 

SOFT NEXT - náplasti nové generace

Náplasti BEZ lepidla, BEZ latexu, měkké, jemné, elastické a samolepicí. Používají se pro ošetření drobných poranění a řezných ran. Neutrální nebo modrá barva. Hygienické, dobře viditelné a pohotové uložení náplastí v dávkovači, snadná montáž, jednoduché doplňování.

 

 

 

 

 

Stanice první pomoci - centrum záchrany

 

Nástěnná stanice první pomoci MAXI

Nástěnná stanice s pomůckami pro ochranu zraku, sluchu i pokožky, pro poskytnutí první pomoci při zasažení očí, ošetření drobných poranění a dezinfekci rukou.
V odolné skříňce s pevnou konstrukcí a poličkami, včetně piktogramů, zrcátka, upevňovacích prvků a zámku. 

Součástí je i nouzový plán při poranění očí.
Expirace: cca 2 - 3 roky
Rozměry skříňky: 60 x 45 x 16 cm

Objednací číslo BRU365045


_________________________________________________________________________________________________________________