Sunlab® - optimální laboratorní přístroje


Jádrem značky sunlab® je poskytování vysoce kvalitního a inovativního laboratorního vybavení s dobrým poměrem cena / výkon. Individuální design a inovativní marketing vedou laboratorní průmysl do nové generace. Produkční a distribuční kanály šetrné k životnímu prostředí a štíhlé řízení zdrojů šetrné k životnímu prostředí jsou součástí filozofie společnosti Sunlab - proto můžete své laboratorní vybavení používat každý den s čistým svědomím.

Plně autoklávovatelné, ergonomické jednokanálové a vícekanálové mikropipety jsou vhodné pro obvyklou manipulaci s kapalinami.

Při minimálním objemu 0,1 ul až 10 ml je k dispozici velký rozsah objemů v různých druzích pipet.  S dávkovačem Sunlab® Dispenser s až 48 dávkovacími kroky je hračka pracovat jen jednou rukou. S maximálním objemem až 100 ml zvládne pipetovací asistent Sunlab® pro skleněné a plastové pipety vaši práci bezpečně a spolehlivě, stejně jako výdejní nástavec na lahve (dispenzer). Je vyroben z PTFE, FEP, BSG a PP, a je proto odolný vůči mnoha chemikáliím a některým rozpouštědlům. Jako váš nízkonákladový plnohodnotný výrobce v laboratoři nabízí Sunlab® vždy vynikající poměr ceny / výkonu. Produktové portfolio Sunlab® zahrnuje magnetická míchadla, pipety, rotátory, třepačky, vortexery, odstředivky a mnoho dalšího.

Třepačky a rotátory Sunlab® umožňují ideální míchání médií, roztoků a buněčných kultur. Jemné pohyby lineárních, kruhových a 3D třepaček, stejně jako tenký design, umožňují inkubaci kultivačních nádob - také v inkubátorech nebo chladničkách.

Při současném jemném rotačním pohybu lze ideálně míchat zkumavky na válečkové míchačce.  

Pokud potřebujete intenzivně a trvale jemně protřepávat nebo invertovat práškové nebo kapalné vzorky, nenechte si ujít klasický nebo deskový rotátor.

 

 

 

 

 

 

 

 


_____________________________________________________________________________________________________________________________