Servis

Servis, záruční i pozáručníKe všem námi dodaným přístrojům poskytujeme veškerý servis, záruční i pozáruční. Opravujeme i mnoho jiných přístrojů, i když jste je pořídili jinde. Prostě se nás zeptejte.

Ke všem námi dodaným přístrojům poskytujeme veškerý servis, záruční i pozáruční. Opravujeme i mnoho jiných přístrojů, i když jste je pořídili jinde. Prostě se nás zeptejte.

Ověření, kalibraceKalibrujeme i ověřujeme fotometry a jiné přístroje od nás i jiných dodavatelů včetně vystavení protokolů.

Kalibrujeme i ověřujeme fotometry a jiné přístroje od nás i jiných dodavatelů včetně vystavení protokolů.

Podrobné informace a dokumentaceNaše testy jsou dokonale dokumentované, příbalové letáky a další informace máme pro naše zákazníky k dispozici.

Naše testy jsou dokonale dokumentované, příbalové letáky a další informace máme pro naše zákazníky k dispozici.

Poradenství po celou dobu životnosti přístroje zdarmaJednou zákazník - stále zákazník. Poradíme, posloužíme.

Jednou zákazník - stále zákazník. Poradíme, posloužíme.

Zavádění metod, návrhy řešeníNevíte-li si rady s nově požadovanými parametry, zeptejte se u nás. Navrhneme, zpracujeme, zavedeme.

Nevíte-li si rady s nově požadovanými parametry, zeptejte se u nás. Navrhneme, zpracujeme, zavedeme.

 

Příjem přístroje do servisu:

  • Po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě, zda je možné daný přístroj opravit / kalibrovat / ověřit firmou Bangco, zákazník obdrží RMA číslo.
  • Zákazník vyplní Servisní list - záruční / mimozáruční (RMA číslo, popis závad…) a Prohlášení o zdravotní nezávadnosti – ke stažení zde nebo zašleme e-mailem.
  • Oba dokumenty je nutné zaslat společně s přístrojem.
  • Zásilka musí být označena RMA číslem.

Kontakt:

  • Tel.: +420 777 038 195
  • E-mail: servis(zavináč)bangco.eu
 
 

Hotové servisní zakázky vyzvedněte, prosím, nejpozději do 10 dnů od oznámeného ukončení. Od 11. dne musíme účtovat skladné ve výši 125 Kč + DPH za každý den. Od 30. dne bude dané zařízení zlikvidováno na náklady zadavatele. Děkujeme za pochopení.


_____________________________________________________________________________________________________________________________