CellCamper® - kryokonzervace a chlazení vzorků


  • Kvalita

  • Udržitelnost

  • Inovace

CellCamper® Mini je mrazicí box, který umožní zmrazit různé typy buněk (jako jsou primární buňky, kmenové buňky, kvasinky, bakterie atd.) bez použití alkoholu. Rychlost zmrazení tohoto nového mrazicího boxu je -1 ° C za minutu v mrazáku -80 ° C a je reprodukovatelná. Výhodou CellCamper® oproti konvenčním mrazicím boxům je to, že se nepoužívají žádné alkoholy, jako je isopropanol nebo jiné látky, jejichž likvidace je drahá. Tato technologie používá tepelně vodivou slitinu a vysoce izolační vnější materiály. To zajišťuje rovnoměrný odvod tepla z každého jednotlivého vzorku.

Díky chlazenému boxu CellCamper® Maxi můžete své vzorky bezpečně přepravovat a chladit bez použití ledu nebo jiného zdroje energie. S pomocí různých chladicích jednotek jsou k dispozici 3 teplotní rozsahy: cool (+0 až + 4 ° C / až 12 hodin), frozen (-20 až + 0 ° C / až 12 hodin) nebo ultrafrozen ( -22 až -18 ° C / až 5 hodin). Jako alternativu k chladicím jednotkám můžete použít také suchý led. Tímto způsobem můžete své vzorky bezpečně skladovat při požadované teplotě po dlouhou dobu. CellCamper® Midi je pak menší verze CellCamper® Maxi.

Všechny součásti chlazených přepravních boxů CellCamper® Midi nebo CellCamper® Maxi jsou velmi robustní a snadno se čistí alkoholem. Přepravní popruh usnadňuje transport vzorků přímo na pracovišti, pod bezpečnostním pracovním stolem nebo dokonce v letadle. Vzhledem k variabilním hliníkovým blokům jsou naše boxy ideální pro zkumavky PCR, 1,5 - 2,0 ml zkumavky i kryovialky.

 

 

 

CellCamper® Mini, pro 60x 2,0 ml kryozkumavky

 

CellCamper® Mini, pro 30x 2,0 ml kryozkumavky

 

CellCamper® Midi

 

   

 

CellCamper® Maxi

 

 

CellCamper® stojan
se změnou barvy
 

 

 

CellCamper® chladicí
alu-blok pro zkumavky

 

 

 


_____________________________________________________________________________________________________________________________