Quantofix® Relax Macherey - Nagel


Digitální výsledek na displeji!

Quantofix® Relax představuje revoluční krok v analýze testovacích proužků. S tímto novým systémem nabízí společnost Macherey-Nagel objektivní způsob vyhodnocení testovacích proužků Quantofix®. Tento systém zjednodušuje testovací postup a rozhodovací proces tím, že odstraní subjektivní vizuální odečet výsledku a poskytuje vyšší přesnost. Zvlášť pokud budete testovat velké množství proužků, Quantofix® Relax podporuje snadnou správu Vašich dat a rychlou testovací proceduru. Navíc Quantofix® Relax umožňuje získat aktuální kvantitativní výsledky - není nutné žádné odhadování mezi hodnotami. Quantofix® Relax změní způsob Vaší práce a testování: umožňuje soustředit se na klíčové procesy a je ideálním nástrojem pro moderní laboratoř i testování v provozu či terénu.

Nejvyšší přesnost

  • Kvantitativní výsledky pro celý rozsah měření
  • Vyšší přesnost bez nutnosti odhadu mezihodnot
  • Usnadnění Vašeho rozhodování díky objektivnímu výsledku

Objektivní odečet

  • Bez vlivu vnějšího světla a individuálních odchylek vnímání barev
  • Reprodukovatelné výsledky nezávislé na vlivu operátora
  • Zvýšení bezpečnosti a komfortu

Snadná správa výsledků

  • Okamžitý výtisk
  • Data mohou být přenesena do počítače
  • Ušetřete čas a soustřeďte se na hlavní předmět podnikání

Optimalizovaný postup práce s přístrojem

Auto start 

Vyberte test, ponořte proužek do roztoku a vložte jej do přístroje. Bez stisknutí dalšího tlačítka, začne přístroj měřit automaticky. Provoz je čistý a jednoduchý.

 

 
Grafický displej

Grafický displej zobrazuje všechny důležité informace na první pohled. Výsledky jsou podávány ve specifických intervalech. Tak můžete snadno rozhodnout, které další kroky jsou potřebné pro Vaši analýzu.

 

 
Dotyková obrazovka

Dotyková obrazovka dělá z použití přístroje skutečné potěšení. Všechny funkce jsou snadno dostupné stiskem ikony na obrazovce. Můžete také zadat ID vzorku obrazovkovou nebo externí klávesnicí. Díky tomu je dokumentace výsledků snadná a bezpečná.

 

Možnosti rozhraní

Přístroj je vybaven rozhraním USB a RS232. To umožňuje snadné připojení stávajících laboratorních informačních systémů a také PC. 

 

 
Tiskárna

Výsledek lze vytisknut pomocí rychlé a tiché vnitřní tiskárny. Tak můžete snadno přiložit výsledky k tištěným materiálům pro pozdější kontrolu nebo řízení kvality. 

 

 
Snadná volba testů

Jen dvěma stisky ikon na obrazovce lze rychle přepínat mezi oblíbenými testy. Z velkého množství připravovaných testů lze vybrat až pět testů jako oblíbené. Veškeré informace jsou již přednastaveny, můžete ihned začít s měřením.

 
 
 
Paměť na 200 výsledků měření

Je možné uložit až 200 výsledků měření. Pomocí interních funkcí jsou pozitivní výsledky snadno odfiltrovány, což je vhodné k potřebám následné diagnózy procesu nebo systému.

 
 
 
 
 
 
Informace k objednávce
Objednací číslo
Quantofix® Relax  MN91346  
 
 

Technická data Testovací proužky pro Quantofix® Relax


_____________________________________________________________________________________________________________________________