pHotoFlex® Turb

 

pHotoFlex® Turb: přenosný multiparametrický fotometr s plnohodnotným měřením pH, ORP a zákalu pro analytiku vody a monitorování životního prostředí

 
  • Univerzální se speciálními metodami NH3 a CO2
  • Jedinečná kombinace měření pH a zákalu
  • Měření zákalu 0,01 – 1 100 NTU podle DIN ISO 27027

Díky jedinečné kombinaci fotometrických a elektrochemických měření pH a zákalu s laboratorní přesností je pHotoFlex® Turb nejuniverzálnější přístroj pro rozsáhlé využití - od monitoringu procesů a životního prostředí na různých místech přes chov ryb až po analytiku pitné vody, monitorování ze strany zdravotních úřadů a servisní laboratoře.

Energeticky úsporná LED optika se 6 vlnovými délkami a inteligentní adaptér pro využití 16 a 28 mm kyvet umožňují měření velmi nízkých koncentrací s pomocí více než 150 programů pro standardní parametry, speciální metody a zbarvení. K dispozici je velký výběr testovacích sad – od certifikovaných kyvet až po ekonomicky dostupná činidla v prášku. Seznam oblíbených pro nejčastěji používané testy, ID vzorků a více než 3 000 měření na sadu baterií usnadňuje měření v terénu.

Integrovaná funkce pH je plně elektrochemické měření pH 0 - 16 s automatickým rozpoznáním pufru (TEC / NIST), což umožňuje využití velkého výběru WTW pH elektrod. Teplotní kompenzace v přípustném měřicí rozsahu od -5 do 100 ° C probíhá automaticky. Rutina WTW MultiCal® umožňuje automatickou kalibraci až se 3 kalibračními body. Pro terénní použití doporučujeme například bezúdržbovou elektrodu SenTix® 41, pro přesné měření v laboratoři se často používá skleněná elektroda SenTix® 81.

PHotoFlex®Turb má rovněž infračervený světelný zdroj (IR) pro nefelometrické měření zákalu (90 °) podle DIN 27027 / ISO 7027. V kombinaci s dlouhodobě stabilním standardem AMCO Clear® je zaručena nejvyšší možná přesnost i pro citlivou oblast pitné vody.

Volitelný PC software LSdata nabízí GLP-kompatibilní vyhodnocování dat s datovými filtry a umožňuje přidat až 100 uživatelských programů, tyto automaticky vypočítá jako metody a uloží je do pHotoFlexu®.

Pro pohodlné použití v terénu je k dispozici kufříková sada včetně pH sondy SenTix® 41 a standardů zákalu jako mobilní laboratoř s pracovní plochou a úložným prostorem a také s příslušenstvím jako jsou standardy pH, stativ, pipety a náhradní baterie. Pro laboratorní použití může být fotometr používán ve spojení s LabStation (volitelné) s napájením ze sítě a připojenou externí čtečkou čárového kódu.

 

Informace pro objednání  Technická data  Přehled zákalometrů


_____________________________________________________________________________________________________________________________