inoLab® Multi 9630 IDS - WTW

 

Digitální vysoce výkonné multiparametrový stolní přístroj se třemi vstupy pro měření pH, ISE, vodivosti a rozpuštěného kyslíku a komplexní GLP funkcí

  • Připraveno k bezdrátovému měření
  • Současné měření třemi nezávislými měřícími kanály
  • Snadno čitelný brilantní barevný displej

Moderní vysoce výkonný multiparametrový přístroj se třemi elektricky izolovanými kanály pro měření pH / mV, ISE (včetně přírůstkové metody), vodivost a měření kyslíku. Lze měřit až 3 stejné nebo různé parametry. Díky velkému barevnému grafickému displeji 16:9 pod hygienickým sklem a antibakteriální klávesnici je určen pro použití i v kritických oblastech. Využívá nové bezdrátové moduly spolu s novými IDS senzory hlavy, je nezávislý na kabelech a měří tedy pohodlně pod digestoří nebo v bezpečnostní skříni. Masivní odlitek spodního krytu ze zinku zvyšuje odolnost proti rušení a zajišťuje stabilitu na laboratorním stole.

Dvě USB rozhraní pro komunikaci s počítačem, tiskárnou nebo USB flash diskem umožňují přenos všech dat. Aktivovaná správa uživatelů administrace rozšiřuje automatickou dokumentaci GLP o dodatečné zabezpečení a sledovatelnost.

Integrovaný adaptér pro konvenční pH / ORP / ISE elektrody je k dispozici. Součástí dodávky je MultiLab® Importer pro sběr dat prostřednictvím Excelu® stejně jako MultiLab® User (správa uživatelů).

Informace k objednávce Technická data Příslušenství Digitální IDS sondy
Přehled laboratorních přístrojů


_____________________________________________________________________________________________________________________________