MultiLine® Multi 3630 IDS - WTW

 

Víceparametrový přenosný měřicí přístroj MultiLine® Multi 3630 IDS

Změřte tři parametry současně - pH, ORP, rozpuštěný kyslík, vodivosti a / nebo zákal s digitálním kapesním měřicím přístrojem parametrů MultiLine® Multi 3630 IDS.

  • Připraveno pro bezdrátové připojení
  • Měření, zobrazení a dokumentace 3 parametrů včetně dodatečných informací
  • Digitální rozpoznání senzoru
  • Tři galvanicky oddělené vstupy senzorů

Triple - 3 kanály, 4 parametry: tři měřicí kanály se mohou libovolně kombinovat pro měření stejných nebo různých parametrů - současné měření více parametrů bez kompromisů. Nebo můžete použít nové bezdrátové moduly spolu s novými IDS senzory, stát se nezávislým na kabelech a snadno měřit i na těžko přístupných místech. Další výhoda: tento přístroj umožňuje provoz s digitálními multiparametrovými sondami MPP 910 IDS a MPP 930 IDS.

Multi 3630, stejně jako MultiLine® série, má brilantní barevný grafický displej a dvě USB rozhraní. Baterie lze nabíjet přímo v přístroji. Aktivovaná správa uživatelů může být také alternativně použita k identifikaci míst měření. 10.000 datových souborů obsahuje až tři hlavní parametry, tři hodnoty teploty, stejně jako i hloubku vody, pokud používáte hloubkovou sondu.

Informace k objednávce Technická data Příslušenství Digitální IDS sondy Přehled zákalometrů Přehled kapesních přístrojů


_____________________________________________________________________________________________________________________________